Label Nue

Yakin Purple Dress

€72

'Yakin' është krijuar për të ju japur ndjesi femërore dhe tërheqëse. Ky fustan është bërë në mënyrë perfekte nga materiali më i lëmuar i satenit me printe shumëngjyrëshe. Ka mëngë të gjata, këmbë të hapur dhe një detaj për lidhje në pjesën e belit. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

'Yakin' is designed to create feelings of femininity and sexiness. This dress is made from smooth satin fabric with colorful prints that give you the best figure. Featuring a front tie detail for a more snatched fit. Pair with some clear heels for a look that fits any occasion

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed