Shoe Dazz

WARWICK BONE

€59

Kjo këpucë me formë katrore në pjesën para, ka pjesën për vendosjen e këmbës me lëkurë të lëmuar dhe shtresë sfungjeri që jep rehati perfekte. E kompletuar me një pendël për zbukurim, rripa të hollë të lidhura, dhe takë stiletto me dizajn. Kombinojeni këto këpucë të gjithanshme me xhinse të drejta ose një fustan të shkurtër dhe një bluzë me material transparent për një dukje më tërheqëse.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm/ 4.33" (inch)

Materiali: Sintetik

Ngjyra: Bone

_____________________

This sultry square toe sandal features a glossy patent leather upper, slim patent lace up straps, and a cushioned midsole. Complete with a tonal feather trim foot band and clear, sculptural stiletto heel. Style with this versatile shoe with straight leg denim and a classic button down or turn up the volume with sheer mesh mini dresses.

Heel Height approx.: 11 cm/ 4.33" (inch)

Fabric: Synthetic

Color: Bone

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed