Shoe Dazz

VIVID BLACK

€62

Jepini dukjes tuaj një pamje të përsosur me sandalet tona me lidhëse 'Vivid' kanë formë katrore në pjesën para, ​​takë të hollë dhe rripa të gjatë që lidhen me elegancë rreth këmbës tuaj. Këto sandale janë perfekte për tu shtuar në gardërobën.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.33" (inch)

Materiali: Lëkure faux

Ngjyra: E zezë

____________________

Step up your look in these lace up heels. The 'Vivid' heels feature square toe, stiletto heel and long straps that elegantly frame your legs. These square toe sandals are perfect for adding to your weekend wardrobe.

Heel Height Approx.: 11 cm / 4.33" (inch)

Material: Faux leather


Color: Black

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed