Shoe Dazz

Vagabond Black

€29

Arrini rehati perfekte me këto sandale të rrafshëta klasike. Kanë ngjyrë të zezë dhe detaj të mbledhur në pjesën e para. Visheni me fustan apo edhe me xhinse.


Materiali: Sintetike


Ngjyra: E zezë

__________________________

Feel comfy in these gorgeous slides. Featuring black color and braided detail on the front. Wear them with a dress or jeans.


Fabric: Synthetic


Color: Black

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed