Label Nue

Tyler Beige Dress

€49 €72

Fustani ‘Tyler’ ka përshtatje shumë të mirë në trup dhe formë të gjerë në pjesën e poshtme që e bënë pamjen shumë tërheqëse. Karakteristikat jane mëngët e lëshuara dhe një detaj në qafë . Bashkoni me një palë taka transparente, një çantë të bukur dhe jeni gati.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

The amazing ‘Tyler’ has the best fit and flare skater shape that makes it super feminine. Features flattering bell shaped sleeves and a neck detail for a look we are loving. Pair with Clear heels and cute handbag to complete the look.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed