Label Nue

Tristie Multi Navy Dress

€42

'Tristie' është thjesht fustani perfekt. Fustani me gjatësi midi 'Tristie' është bërë nga materiali i gomës me printe me lule që përshtatet në mënyre perfekte në trup. Ka rripa të hollë dhe asimetrik dhe një përshtatje të ngushtë për trupi. Visheni tuajin me taka për një pamje perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Rripa të hollë dhe asimetrik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

'Tristie' is just the perfect dress. Cut to a super flattering midi length, 'Tristie' is made from jersey fabric with floral prints that simply hug all your curves. It has asymmetric straps and a slim fit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Asymmetric straps

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed