Label Nue

Trissa Black Dress

€69

Me një prerje super femërore dhe një siluetë të bukur. Fustani 'Trissa' është perfekt për një pamje të ëmbël dhe tërheqëse. Ka një material të mbledhur apo rrudhosur, jakë në formë 'v' dhe mëngë të gjata të fryera. E gjitha është bërë nga një pëlhurë e butë sintetike që jep një ndjesi super të rehatshme.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: I butë dhe elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

___________________________________

With a super feminine cut and a pretty silhouette. The 'Trissa' dress is perfect for a sweet and sexy look. Has a ruched material on the bodice, 'v' neck shape and long puffy sleeves. It's all made from a soft synthetic fabric that gives a super comfy feel.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Soft and Elastic

Care: Machine wash cold or Dry clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed