Label Nue

Tracy Black Set

€69

Seti 'Tracy Black Set' është rehati e përsosur. Është shumë i butë dhe ka përshtatje perfekte. Seti është ideal në ditët e juaja të relaksimit. Ka formën e jakës rrethore dhe pjesa e shpatullave është e gjerë. Të poshtmet janë me xhepa praktik dhe me lidhëse në bel. Kjo dukje me të vërtetë është esencial dhe luksoz.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën M

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Brez me shirit

Perkujdesja: Pastrim me dorë ose Pastrim kimik

_______________________________________

This 'Tracy Black Set' is pure comfort. Super soft and perfectly relaxed fit. The set is ideal to throw on for your chilly days. Crew neck pullover features dropped shoulders and extra soft fabric. The joggers feature a relaxed mid-rise fit and side pockets complete with drawstring waist. This look is both essential and luxury one.

Model Size: Model is wearing size M

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Drawstring Waist

Care: Hand Wash or Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed