Label Nue

Timeless Basic Red Brick Dress

€49

Një fustan esencial, praktik dhe shumë i bukur. Me një prerje klasike, rripa të hollë dhe përshtatje perfekte në trup. Ka material elastik dhe shumë të rehatshëm ku mund ta vishni në shumë raste.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: Hapje në këmbë anash

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

The buttery soft 'Timeless Basic' midi Dress that hugs your curves so perfect. Featuring a wide scoop neck, fully adjustable straps, and a flattering thigh slit. A staple piece in your closet for all summer long. Wear it with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Open Detail on the side

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed