Label Nue

Tila Black Dress

€49 €69

Ne e përshkruajmë fustanin 'Tila' si shumë komod dhe definitivisht shumë tërheqës. E krijuar nga një material i thurur i butë. 'Tila' gjithashtu ka pjesën më të veçantë para me prerje të lakuar, me mëngë të gjata dhe përshtatje perfekte në trup deri nën gjunjë. Përshtateni me ca këpucë transparente ose nude për të kompletuar dukjen.

 Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAJON 30% NAJLON

Detajet: Thurje me shirit dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në dorë ose në Makinë larëse

___________________________________________________

We describe the 'Tila' dress as Super cozy, comfortable yet effortlessly sexy. Made from softest and trendiest knit. 'Tila' features a perfect bustier chest cut, long sleeves and knee-length. Pair with some clear or nude heels to complete the look. 

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Ribbed knit and Stretchy

Care: Hand Wash or Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed