Label Nue

Tiare Light Blue Dress

€62

Ky krijim i bukur dhe femëror është gjithçka që ju nevojitet për sezonin e ri. E bërë me printime me lule dhe është e rrudhosur për një përshtatje të ngushtë. Paraqet mëngë të gjata dhe të fryra, dekolte të hapur dhe butona në pjesën e para. Kompletojeni dukjen tuaj me disa taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

This pretty and feminine creation is all you need for the new season. Made with floral prints and is ruched for a flattering close fit. Features pretty puff long sleeves, open decollete and buttons at the front. Compliment the mini hem with skinny heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed