Label Nue

Thai River Blue Dress

€89

'Thai' është një fustan shumë elegant dhe tërheqës. I krijuar nga një material I satenit, ka një rrip-lidhëse ku e ngushton belin, fundi i gjerë dhe mëngët e gjera të gjata japin një siluetë perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të gjerë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_________________________

'Thai' is designed to create feelings of femininity and sexiness. It's been made from satin fabric and designed with adjustable sleeves and a knotted tie-front waist. Wear yours to work with mules or a pair of sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Wide silhouette

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed