Label Nue

Taomi Nude Dress

€39

Fustani 'Taomi' është super elegant. Karakterizohet nga një bust i cili thekson belin tuaj, material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë dhe rripa të hollë. Kombinojini tuajin me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Sapndex

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

'Taomi' dress is super stylish. Cut from bandage fabric to shape and sculpt the figure from within. Features a corsetry boned bodice to cinch the waist, underwired cups for full support and uplift and slim shoulder straps. Combine yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed