Label Nue

Talya Blue Top

€19 €49

Bluza e shkurtër perfekte për veshje dite apo çdo ngjarje gjatë kësaj sezone. Bluza 'Tayla' është bërë prej satenit të shkëlqyeshëm me një dekolte të përshtatur, dhe rripa të hollë në shpatulla. Silueta e prerë e kësaj bluze plotësohet në mënyrë të përkryer me veshje të lehta, me xhinse me bel të lartë apo me fund.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Polyester 3% Spandex

Detajet: Me Shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

The perfect crop top for every day or any event for this season. The fitted 'Tayla White Top' is made from lustrous silk-satin with a draped cowl neckline framed by pin-thin shoulders. The cropped silhouette perfectly complements with relaxed tailoring, high-rise denim or a slip skirt.   

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER, 3% SPANDEX

Details: Shiny

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed