Label Nue

Taliah Dusty Sage Dress

€79

Fustani 'Taliah' duket shum tërheqëse dhe përrallor. Ky fustan thekson në mënyrë perfekte format tuaja. i dizajnuar në një siluetë të gjatë dhe me një jakë të ekzagjeruar. Ajo ka butona në pjesën para për ta stiluar sipas dëshirës. Mund t'i hapni disa butona përgjatë dekoltesë dhe dhe në fund të fustanit për një dukje më të relaksuar. Vishini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90%POLYESTER 10%SPANDEX

Detajet: Siluetë e gjatë dhe me butona

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________________

Fun, flirty and fabulous, the 'Taliah' dress. This dress flatters and subtly sculpts your frame. It's designed in a longline silhouette and has an exaggerated pointed collar. It has a button front to style as desired and is fully lined for comfort. Undo a few buttons along the neckline and midi hem for a more relaxed feel. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90%POLYESTER 10%SPANDEX

Details: Longline silhouette with buttons

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed