Label Nue

Tai Stone Mauve Top

€49

Bluza 'Tai' është kaq e bukur dhe femërore. Pjesa lartë e bluzës është e rrudhosur, ka mëngë të gjata dhe të gjëra dhe forma e korsesë përshtatet shumë mirë në belin tuaj. Vishini me xhinset ose pantallonat tona.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Spandex

Detajet: Printime florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________

'Tai' top is so pretty and feminine. The pretty gathered cups are framed by chiffon sleeves and the corsetry boning through the bodice cinches the waist to create a flattering silhouette. Wear yours with one of our jeans or pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details:  Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed