Label Nue

Silka Rouge Wave Dress

€82

Fustani 'Silka' është një zgjedhje mahnitëse. Ky fustan është i rehatshëm dhe me një siluetë të ngushtë për trupi. Ka një gjatësi midi, dekolte të mbyllur me një lidhëse rreth qafës dhe pjesën e shpinës të hapur. Kombinojeni tuajin me këpucë transparente dhe bashkojani disa bizhuteri ngjyrë ari.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Paterna të printuara

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

The 'Silka' Dress is a stunning choice for anyone. This vibrant dress feels comfortable and has a flattering silhouette fit. Features a midi length, gathered halterneck with an opened detail on the chest part and a mid-open back. Style yours with clear heels and matching gold jewelry.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Printed Patterns

Care: Machine wash cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed