Label Nue

Sile Black Top

€29

Shijoni rrezet e diellit këtë sezon në bluzën tonë. E bërë nga materiali I gomës, kjo bluzë asimetrike përmban detaje të prera dhe një mëngë të gjatë. Visheni me xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

Enjoy the sunshine this season in our 'Sile' top. Made from jersey fabric, these asymmetric top features cut-out detailing and one long sleeve. Dress up this versatile top with jeans.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% POLYESTER, 4% SPANDEX

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Title:
Quantity:

You may also like

Recently viewed