Label Nue

Sila White Top

€52

Korseti 'Sila' ka përshtatje perfekte në trup. Është i krijuar nga një pëlhurë elastike dhe shumë e butë. Ka një siluetë të ngushtë në bel ku i jep trupit një formë tërheqëse. Visheni me fund ose xhinse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Rayon

Detajet: Ka përshtatje perfekte në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

Our 'Sila' corset is beautifully crafted from a stretch power fabric. It's boned to create an hourglass silhouette that flatters the bust. Wear it with maxi skirt or black pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Rayon

Details: Stretch power fabric

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed