Label Nue

Siera Ivory Dress

€44 €55

Ky fustan i thjeshtë por njëkohësisht elegant është perfekt për këtë sezonë. Ka një jakë të lartë rrethore, me material të butë dhe me një formë që përmirëson linjat trupore. Visheni tuajën me çizme të gjata apo dhe taka të thjeshta.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 70% RAJON 30% NAJLON

Detajet: Thurje me shirit dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në Makinë larëse

__________________________________________________

This simple but chic dress is perfect for your new season wardrobe. Featuring a high roll neck, soft ribbed fabric and a curve enhancing shape. Dress it up or down with Thigh High Boots or Strappy Heels. 

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 70% RAYON  30% NYLON

Details: Ribbed and Stretchy

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

Kombinojeni me

You may also like

Recently viewed