Skip to content

Cart

Your cart is empty

SIENA NUDE

Sale price€30,00 Regular price€99,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


'Siena' Nude ofron një pamje moderne me një dizajn praktik. Pjesa e sipërme me vezullim dhe thembra me platformë ofrojnë një pamje elegante, ndërsa rripat e pershtatshëm sigurojnë një ecje të lehtë. Dilni me stil me 'Siena'.

Lartësia e përafërt e takës: 13.8 cm / 5.43" (inch)

Lartësia e përafërt e platformës: 3.5 cm / 1.37" (inch)

Materiali: Lëkurë Artificiale dhe gurë

Ngjyra: Nude

____________________

The 'Siena' Nude offers a fashionable look with a practical design. The glittery upper and platformed heel provide a chic look, while the adjustable straps ensure an easy walk. A sophisticated style, perfect for your next summer. Step out in style with 'Siena Silver'.

Heel Height approx.: 13.8 cm / 5.43" (inch)

Platform Height Approx.: 3.5 cm / 1.37" (inch)

Fabric: PU Leather and Stones

Color: Nude

Size:
Save 70%
SIENA NUDE
SIENA NUDE Sale price€30,00 Regular price€99,00