Label Nue

Sidy Floral Print Dress

€89

Fustani 'Sidy' është kaq femëror dhe ju jep ndjesi verore. Fustani është i dizajnuar me printe me lule. Ka mëngë të shkurtra me dekolte në formë katrore dhe pjesa e poshtme e fustanit është e prerë në një siluetë të lirshme që bie nën gjatësinë e gjurit. Është zgjedhja perfekte për festa verore apo për pushime.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% polyester

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

The 'Sidy' is so feminine and gives you a summer feel. This dress is decorated in a colorful, beautifully detailed floral pattern. Features short sleeves with a square neckline and the skirt are cut to a loose silhouette that falls under the knee length. It's the perfect choice for summer parties or balmy vacations.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% polyester

Details: Floral Prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed