Label Nue

Sheyla Black Dress

€69

Fustani 'Sheyla 'është kaq elegant dhe tërheqës. Ky fustan përmban një dekolte të hapur, rripa të hollë dhe është i zbukuruar me kristale që tërheqin vëmendjen. Duket e mrekullueshme e kombinuar me taka të larta.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% Viscose 30% Nylon

Detajet: E zbukuruar me kristale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

The 'Sheyla' dress is so elegant and feminine. This dress features open decollete, slim straps and is embellished with light-catching crystals. It looks great teamed with high heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% Viscose 30% Nylon

Details: Embellished with crystals

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed