Label Nue

Shery Black Satin Dress

€89

Me nuancë perfekte, prerje shumë tërheqëse dhe një strukturë klasike, janë të gjitha arsyet që ne e dashurojmë fustanin 'Shery'. I krijuar nga një material saten shumë i butë, ka një rrip-lidhëse ku e ngushton belin, fundi i gjerë dhe mëngët e gjera të gjata japin një siluetë perfekte.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% TENCEL 30% RAYON

Detajet: Përshtatje të gjerë.

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_______________________

Our most wanted 'Shery' and a must-have piece in your wardrobe. It's been made from print silk crepe and designed with adjustable sleeves and a knotted tie-front waist. Wear yours to work with mules or a pair of sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% TENCEL 30% RAYON

Details: Wide silhouette

Care: Machine wash cold or Dry clean on

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed