Label Nue

Shelley Camel Cardigan

€79

Një triko që ka një siluetë të bukur dhe me material që siguron ngrohtësi dhe një ndjesi luksoze. Është e gjatë dhe me mëngë të gjata gjithashtu ka një mbyllje përpara. Mund te kombinohet me gjithçka.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën M

Materiali: 86% Rayon 14% Spandex

Detajet: I butë dhe elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

___________________________

A sweeping silhouette from sumptuous wool provides extra warmth and a luxurious feel. This timeless long cardigan featuring a button-front closure can be dressed up or down.

Model Size: Model is wearing size M

Fabric: 86% Rayon 14% Spandex

Details: Soft and elastic

Care: Machine wash or Dry clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed