Label Nue

Shelley Black Cardigan

€79

Kjo triko është gjithçka që i’u nevojitet! Një pjesë e thjeshtë por klasike që mund t’a kombinoni me shumëçka. Është e gjitha me material të butë të thurur.Ka pulla në pjesën para dhe me mëngë të gjata. Kjo triko është trendi, i përshtatshëm, dhe unik të gjitha në të njëjtën kohë.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën M

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: E gjatë, Pulla në pjesën para

Perkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohët. Pastrim Kimik

_____________________________________

This Cardigan is everything! Versatile yet classic wardrobe piece that can easily be styled up or down. It’s all knitted and made from a super soft fabric. Long and extensive sleeves and all the way buttons in the front. This cardigan is on trend, flattering, and simple all at the same time!

Model Size: Model is wearing size M

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Knee-length, all the way buttons.

Care: Hand Wash Cold or Dry Clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed