Label Nue

Shane Houndstooth Top

€59

Shtoni garderobës tuaj bluzën tonë 'Shane'. Ajo ka një siluetë të ngushtë dhe material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Kjo bluzë e bukur përmban një dekolte të hapur dhe mëngë të gjata. Visheni me pantallona.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Print me dizajn

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

Elevate your wardrobe this season with our 'Shane'. It has a close-fitting silhouette with underwired cups and supportive corsetry boning to cinch the waist. This beautiful top features a sweetheart neckline and long sleeves. Wear yours with pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Checkered print

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed