Label Nue

Serinah Black Top

€52

Një bluzë e cila do i’u jap gjithmonë dukje të lezetshme por edhe elegante është definitivisht 'Serinah Black Top'. Në pamje të parë është e thjeshtë por në fakt ka përshtatje perfekte në trup. Me mëngë të gjata dhe të fryera tek supet dhe me një falltë të vogël rreth vijës së belit që e bën unike. Por më e mira është që shkon me të gjitha në çfarëdo kohe. Mund t’a vishni me xhinse dhe atlete për një pamje të përditshme, ose me pantallona solemn apo një fund të shkurtë për një dukje më elegante.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 90% POLIESTER 10% SPANDEKS

Detajet: Efekt Gomë

Përkujdesja: Pastrohet vetëm në dorë

_______________________________________________

The one piece that will always give you the cute and chic vibes it’s definitely the ‘Serinah Black Top’. It has been designed for those Cute top and Jeans night out. Best part is that it goes with everything in anytime. You can wear it with jeans and trainers for a daily look, also with some elegant pants or a cute mini skirt for a night out.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Details: Rubber Effect

Care: Hand wash cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed