Skip to content

Cart

Your cart is empty

Senio Blue Dress

Sale price€10,00 Regular price€72,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani jonë 'Senio' është perfekt për ngjarje të veçanta. Materiali i ngushtë dhe elastik duket perfekt në trup dhe jep një ndjenjë shumë te rehatshme dhe tërheqëse. Ky fustan me mëngë të gjata dhe një detaj të bukur të hapur në pjesën e gjoksit përshtat në mënyrë perfekte në trupin tuaj. Lini një përshtypje në ngjarjen tuaj të ardhshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup, detaj të hapur në gjoks

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

Our 'Senio' dress has you covered for any special occasion. The tight and stretchy fabric hugs your figure and gives a more comfortable and super sexy fit. With long sleeves, and a beautiful open detail on the chest part, the 'Senio' dress gives you the best figure. Make an impression at your next event.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% POLYESTER 10% SPANDEX

Details: Slim Fit, Open Front Detail

Care: Machine Wash cold

Size:
Save 86%