Label Nue

Semra Green Dress

€79

Fustani 'Semra' duket shum tërheqëse dhe përrallor. Ky fustan thekson në mënyrë perfekte format tuaja. i dizajnuar në një siluetë të gjatë dhe me një jakë të ekzagjeruar. Ajo ka butona në pjesën para për ta stiluar sipas dëshirës. Mund t'i hapni disa butona përgjatë dekoltesë dhe dhe në fund të fustanit për një dukje më të relaksuar. Vishini me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Elastik

Detajet: Material me printe, transaparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Fun, flirty and fabulous, the 'Semra' dress. This dress flatters and subtly sculpts your frame. It's designed in a longline silhouette and has an exaggerated pointed collar. It has a button front to style as desired and is fully lined for comfort. Undo a few buttons along the neckline and midi hem for a more relaxed feel. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Elastik

Details: Printed fabric, see-through

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed