Label Nue

Selah Black Dress

€52

Fustani 'Selah' është kaq elegant. Ky fustan është bërë nga një pëlhurë e butë dhe elastike. Ka gjatësi deri te gjuri, mëngë të gjata dhe një dekolte V. Pjesa poshtë e rudhosur e fustanit ju jep përshtatjen perfekte në trup. Vishni me taka ose sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

The 'Selah' dress is so elegant. It's made from a ruched soft fabric. Features flattering knee length skirt, long sleeves and a V neckline. The ruched skirt gives you an hourglass shape. Wear yours with heels or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed