Label Nue

Sassy Velvet Multi Dress

€49 €89

Prerë nga rrjeta e butë e organzës, 'Sassy' është mini fustani më i bukur që ju nevojitet. Karakterizohet me dekolte V, mëngë të gjata dhe një lidhëse të bukur para që e bën më tërheqës fustanin. Visheni me një palë sandale të bukura.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% Viscose 30% Nylon

Detajet: Printe shumëngjyrëshe

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_______________________

Cut from our soft organza mesh. 'Sassy' is the prettiest mini dress you need. Features V neckline, long sleeves and a pretty front tie that adds a little sexiness. Team yours with sandal heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% Viscose 30% Nylon

Details: Colorful prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed