Label Nue

Sammy Rouge Garden Bodysuit

€59

Ky bodysuit është definitivisht çka ju nevojitet . Ka vetëm një mëngë dhe është i krijuar nga një pëlhurë e butë që jep ndjesi super të rehatshme dhe ka një hapje në pjesën e gjoksit. Kombinojeni me xhinset tuaja të preferuar për të kompletuar pamjen tuaj.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe me lule

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

An absolute must-have! The one-sleeve 'Sammy' bodysuit is made from a soft fabric with a super comfortable feel and open detail on the chest part. Pair with your favorite jeans to complete your look!

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral Prints

Care: Machine wash cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed