Label Nue

Sabine Black Top

€42

Bluza 'Sabine' ka një prerje të veçantë dhe një dekolte të hapur. Prerë nga pambuku që para mbërthehet në një hark elegant. Ngjyra e zezë do të thotë se do të shkojë me pothuajse gjithçka. Vishni tuajin me xhinse ose pantallona me bel të lartë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Cotton 3% SPANDEX

Detajet: Dekolte katrore

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

The 'Sabine' Top has a cropped hem and a squared neckline. Cut from crisp cotton featuring a front that cinch with a dainty bow. The grey hue means it'll go with just about everything. Wear yours with high-waisted jeans or pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Cotton 3% SPANDEX

Details: Squared Neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed