Label Nue

Ryann Hot Pink Dress

€62

I thjesht dhe i bukur, 'Ryann' është super tërheqës dhe i dizajnuar në mënyrë perfekte. Përshtatja në pjesën para, pas dhe anash siguron mbështetje të plotë. Ka një dekolte të hapur dhe pa rripa dhe ju jep përshtatjen perfekte përmes gjatësisë midi, duke e bërë të duket elegant. Kombinojeni fustanin midi me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 96% Polyester 4% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Simply beautiful, 'Ryann' is super flattering and designed to perfection. Boning to the front, back and sides provide ultimate support. It has a flattering strapless cut and skims your curves beautifully down through the midi skirt, keeping it ultra classy. Combine the midi hem with delicate heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 96% Polyester 4% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed