Label Nue

Runa Medium Wash Jeans

€59

Xhinset klasike dhe shumë të bukura 'Runa' janë më në fund këtu. Krijuar nga një material i butë dhe me elasticitet minimal, janë me gjatësi deri në bel, përshtatje të gjerë në trup dhe duken perfekte me gjithçka.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet:Përshtatje të gjerë në trup.

Perkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

______________________________________

The beautiful and classic 'Runa Medium Wash' jeans are finally here. Cut from a soft blue denim, with a light stretch, they have a high waist, oversized fit and just look so good with literally everything.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Oversized fit

Care: Machine wash in low temperature, Dry clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed