Label Nue

Rossa Black Jacket

€179

Xhaketa më luksoze dhe më e rehatshmja për këtë vjeshtë. Shumë e ngrohtë dhe trendi. Ka detaje të gëzofit në pjesën e kyçit të dorës dhe në jakë që janë opsionale me mundësi të largimit por i japin një dukje edhe më ekstravagante. Për një dukje me të mbrehtë dhe tërheqëse visheni me një bodysuit, një palë pantallona dhe disa këpucë nude.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka te veshur masën S

Materiali: 60% RAJON 35% NAJLON 5% SPANDEKS

Detajet: Pjesa e dorës dhe jakës me gëzof opsionale

Perkujdesja: Pastrim Kimik

_______________________________________

The most perfect and luxurious coat for fall. Ultra warm and stylish. Featuring removable faux fur collar and sleeve detailing for that extra classic look. Style it with a bodysuit, a pair of pants and some clear heels for a very fiercely feminine look.

Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 60% RAYON 35% NAYLON 5% SPANDEX

Details: Fur cuffs and collar removable

Care: Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed