Label Nue

Rosio White Top

€49

Ne e përshkruajmë bluzën 'Rosio' si super të rehatshme por edhe tërheqëse. Kjo bluzë është bërë nga një pëlhurë e butë e gëzofit. Ka një përshtatje të prerë, rripa të hollë dhe është super komode. Kombinojeni me xhinse për të kompletuar dukjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 93% Polyester 7% Spandex

Detajet: Detaje të gëzofit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________________

We describe the 'Rosio' top as super cozy, comfortable yet effortlessly sexy. This ultra top is made from a soft fur fabric. It has a cropped fit, slim straps and it's super comfortable. Pair with jeans to complete the look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 93% Polyester 7% Spandex

Details: Soft fur details

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed