Label Nue

Rommy Taupe Black Bodysuit

€29

Një bodysuit që duhet t'a keni patjetër. I bërë me printime të bukura. Kompletojeni garderobën tuaj me bodysuit tonë me mëngë të gjata dhe një prerje 'V' në pjesën e dekoltesë. Visheni me pantallonat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: I Butë dhe Elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

___________________

An absolute must-have! Made with beautiful prints. Achieve your Autumn wardrobe goals in a smooth feeling bodysuit that showcases a plunging bodice with long sleeves and open 'v' neckline. Wear yours with your favorite pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Soft and elastic

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed