Label Nue

Riyah Black Dress

€89

'Riyah' është një fustan elegant i përkryer. Prerë nga materiali i lehtë i gomës që mbështjellët për trupi në pjesën e belit dhe ijëve për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte, ka shirita të hollë të rregullueshëm, tek pjesa e këmbës e hapur lidhëset janë të rregullueshme. Vishni tuajin me sandale dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 84% NYLON 16% SPANDEX

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________________

This 'Riyah' dress is a particularly elegant example. Cut from lightweight jersey that ruches at the waist and hips to flatter your figure, the dress has slim adjustable straps and adjustable side rush detail. Wear yours with sandals and a tote.

Model is wearing: Size S

Fabric: 84% NYLON 16% SPANDEX

Details: Slim Silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed