Label Nue

Ritta Ivory Gold Tweet Dress

€103,20 €129

Xhaketa-fustan i veçantë dhe shumë unik është këtu. I krijuar nga një material i butë dhe i trashë që i jep një strukturë shumë të mbrehtë. Prerja e dyfishtë te gjoksi përshtatet perfekt në pjesën para, gjithashtu ka xhepa anash ku në shikim të parë jep një efekt mahnitës të formave trupore. Ka detaje me zinxhirë ngjyrë argjendi të vendosur në vijat e qepjes që e bën atë më glamuroze. Kombinojeni me ca take ngjyrë nude apo edhe transparente.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 85% POLIESTER 15% LESH

Detajet: E butë dhe e dendur

Përkujdesja: Pastrim në dorë ose Pastrim kimik

__________________________________________________

Our special and unique Blazer dress is here. Made from a soft, thick fabric that makes the structure ultra-sharp. The double breasted style sits smooth and flat at the front and the side flapped pockets show off the waist to hip ratio to give an amazing hourglass effect. It has special chain silver details in the sewing lines that really makes it more glamorous. Combine it with clear or nude heels for a more sophisticated look.

Model size: Model is wearing size S

Fabric: 85% POLYESTER  15% WOOL

Details: Soft and Thick

Care: Hand Wash or Dry Clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed