Label Nue

Reya Orange Top

€32

Bluza 'Reya' është prerë nga pëlhura ngjyrë blu-portokalli, me prerje të këndshme dhe një dekolte të hapur me formë V. Silueta e prerë e bën pjesën e sipërme edhe më të dëshirueshme. Visheni me xhinset tona të preferuara "Mogen" për një pamje të kompletuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Prerje në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The 'Reya' top is expertly cut from tonal blue-orange print fabric, featuring a cutout shoulder, figure-flattering cut, and a v- neckline. The cropped silhouette makes the top even more desirable. Style with our favorite “Mogen” jeans for a complete look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front cutout

Care: Machine Wash Cold

Title:
Quantity:

You may also like

Recently viewed