Label Nue

Retta Black Jacket

€79

Xhaketa 'Retta' është e krijuar nga një material shumë i butë i lëkurës vegane, ku arrini një dukje shumë moderne dhe me stil. Ka dizajn të setrës dhe me mëngë të gjata . Kombionojeni me nje pale pantollane klasike dhe duket perfekte me çizmet Belleflower-09

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën M

Materiali: 100% PU Lëkurë

Detajet: Lidhëse në bel

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse, Pastrim kimik

__________________________________

The 'Retta' jacket is cut from our soft vegan leather, making an ultra modern and stylish look. It's blazer lookalike with long sleeves and has a tie belt in the waist line. Wear yours with some classic pants and it goes perfect with the Belleflower-09 Black boots.

Model Size: Model is wearing size M

Fabric: 100% PU Leather

Details: Tie belt on the waistline

Care: Machine wash, Dry clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed