Label Nue

Rena Mud Set

€119

Ky set është definitivisht ajo që i'u nevoitet për garderobën tuaj të vjeshtës. Përmban dy pjesë dhe të dyja janë të kombinuara me njëra-tjetrën, me material të njëjtë dhe me formë të gjerë ku japin një dukje të thjeshtë. Stilojini me disa atlete dhe dukja juaj kompletohet.

Numri qe modelja vesh: Modelja ka të veshur masën M

Materiali: 50% VISCOSE 30% NYLON 20% POLY

Detajet: Dy pjesëshe, formë të gjerë

Perkujdesja: Pastrim kimik, Makinë larëse

__________________________________

This effortless outfit is the new must have in your fall wardrobe. Features a slouchy fit top and matching bottoms that gives a more casual look. Style them with fresh kicks and you're all set.

Model Size: Model is wearing size M

Fabric: 50% VISCOSE 30% NYLON 20% POLY

Details: Two different parts, wide oversized shape

Care: Machine wash cold or Dry clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed