Label Nue

Remy Cream Bodysuit

€35

Shtoni këtë bodysuit pa mëngë në veshjet tuaja elementare, është i përshtateshëm dhe i kombinueshëm gjatë gjithë sezonit. Bërë nga pëlhura e butë dhe e lehtë me një jakë të hapur në formë ovale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: I Butë dhe elastik

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

Add this sleeveless bodysuit to your essential wardrobe. This piece is an all season long staple. Made of soft and light weight fabric featuring a simple open and oval neck shape.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Soft and elastic

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed