Label Nue

Regan Ecru Set

€109

Një set me opsione të pafundme kombinimesh. Ka një duks me fije tërheqëse dhe një zinxhirë para, mëngë të gjata dhe të poshtmet janë me bel të lartë. Visheni me atlete për një pamje komode.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 55% COTTON 45% POLYESTER

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

A set with endless combination options. Features a hood with a drawstring and a front zipper, long sleeves and high-waisted bottoms. Wear yours with sneakers for a comfy and casual look.

Model is wearing: Size S

Fabric: 55% COTTON 45% POLYESTER

Details: Two Piece Set

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed