Label Nue

Redia Black Dress

€62

Fustani 'Redia' është i thjeshtë dhe i rehatshëm. Ky fustan me gjatësi midi nxjerr në pah një jakë të lartë dhe mëngë të gjata. Ka një përshtatje të ngushtë në trup dhe mblidhet bukur anash. Plotësoni pamjen me takat tuaja të preferuara për një dukje elegante.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% POLYESTER 2% SPANDEX

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

This 'Redia' dress is simple and comfortable. This midi-length dress highlights a flattering turtle neckline and long sleeves. It has a slim fit and pretty gathers over the side. Complete the look with your favorite heels for a chic display that is fit for any occasion.

Model is wearing: Size S

Fabric:  98% POLYESTER 2% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed