Label Nue

Rana Ivory Multi Dress

€99

Rana‘ është shumë joshës dhe perfekt për kohën e vjeshtës. Karakteristikat e fustanit janë prerjet interesante, përpara në formë V dhe me mëngë të fryera. Kombinojeni me taka transparente dhe një çantë dore të lezetshme për të marrë një pamje të plotë.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

Rana‘ is ultra feminine and perfect for the transitional autumn dressing. Features cut out sides and a flattering V-shaped front cut with puff sleeves. Team with clear heels and a little cute hand bag to get a complete look.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed