Label Nue

Raisa Nude Top

€62

'Raisa' është shumë e bukur dhe super femërore. Ka përshtatje perfekte në trup dhe material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë. Është dizejnuar për të shtuar shkëlqim në çdo veshje me kristale të vendosura në pjesën e gjoksit. Kombinojeni me pantallonat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Formë të Korses,

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________________

The 'Raisa' bodysuit is ultra pretty and super feminine. Features corsetry boning to snatch the waist for a figure cinching fit and has underwired cups for full support and uplift. It's designed to add that little sparkle to any outfit with hand-placed crystals at the bust. Pair with your favorite pants.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Strapless Corset

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed