Label Nue

Rainn Royal Blue Set

€79

Ky set ka prerje të përsosur ku tregon shumë bukur linjat e juaja. Këmisha ka një strukturë tipike dhe të poshtmet kanë një përshtatje të ngushtë në trup, të dyja të bëra nga një pëlhurë e butë me shkëlqim. Vishni tuajat me take dhe një çantë klasike.

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S

Materiali: 96% COTTON 4% SPANDEX

Detajet: Elasticitet minimal

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_____________________________________

This super-versatile set has the perfect booty enhancing cut. The shirt has a typical structure and the bottoms have a slim fit, both made from a soft shiny fabric. Wear yours with pumps and a classic bag.


Model Size: Model is wearing size S

Fabric: 96% COTTON 4% SPANDEX

Details: Minimal elasticity

Care: Machine wash cold or Dry clean Only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed